Etkileyici Özür Mesajları

danicsafi.tk Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım! Seher vakti yapılan ve kabul olunan en güzel dualarım. Günaydın sevgilim Günaydın canım sevgilim. Seni tanıdığım günden beri ruhuma hep neşe vermeyi başardın. Seninle güzelleşti her şeyim. Seninle anlam kazandı hayatım. Seni çok seviyorum hayatımın en güzel şeyi. Kalbimin sultanı, yarınım, canım, cananım günaydın aşkım. Gül kokuları arasında, taze bir simit ve tavşan kanı bir çay lezzetinde günaydınlar! Bu sabah bütün mutluluklar bizi bulsun. Hayatımın temel rengi! Rüyalarımın başrol oyuncusu.

viefeigadogtvel.cf Hayatımın gayesi, neşesi! Gönlümün sultanı, günün musmutlu olsun. Canımdan çok sevdiğimi bir tanecik sevgilim, günaydın. Bu günün öyle güzel geçsin ki, yollarına çiçekler serilsin inşallah ve içinden geçen tüm dilekler gerçekleşsin. Günaydın hayat arkadaşım ruh ikizim güzel bir gün bizimle olsun dualarım sevgim seninle. Günaydın ruhum. Doğum günün bugün senin ve tuttuğun tüm dileklerin gerçekleşme zamanı. Hayallerini gerçekleştirmek için elimden geleni yapacağım canım sevgilim, hem de bir ömür boyu.

https://breathtocsalittsi.tk

Uzun Günaydın Mesajları

Her günüme adını yazdım güneşimde sen olsun yıldızımda sensin sevgilim günaydınlar. Güneşin doğduğu yer gözlerin gibi umut verici, gözlerine her baktığımda umutlarım yeşeriyor seninle Bir tanem günaydın. Canımdan çok sevdiğim canım sevgilim, günaydın. Seninle her şey çok daha güzel ve çok daha kolay. Hayatımı seninle geçirmek için can atıyorum. Sen benim kıymetlim, prensesim, bir tanemsin. Yeni bir güne seninle başlamak için, her günümü seninle olacağımız sabahların hayalini kurmakla geçiriyorum… Her sabah sana, gözlerinin içine bakarak günaydın demek umuduyla.

Günaydınlar sevgilim. Yere düşen yağmur damlaları kalbine inecek güneşi engellemesin güneş bulutların arasından hep sana doğru baksın. Güneş güzellikler getirsin ruhuna. Günaydın Bebeğim Yine bugün kalktığımda allah'a binlerce kez şükürler ettim. Senin gibi eşsiz birini hayatıma kattığı için şükür.

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim yosun kokusundan keskin sana olan özlemim bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim günaydın her şeyim benim. Sen benim bir tanecik sevgilim, canımın içi. Seni çok ama çok seviyorum bir tanem. Günün aydın olsun ruhun neşeyle dolsun. Güzelliğin bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri bugün seninle rüyalarımı süsledin, seninle güne merhaba dedim günaydın sevgilim. Günaydın benden sonra en çok uykuyu seven uykucu şirinim! Bu güzel günü ne olur kaçırmayalım. Yeni bir güne sevgiyle uyan! Hadi tut ellerimden güne gülümseyerek merhaba diyelim seninle.

Karanlıkları yırtıp atan gün ışığım! Yüzünü gördüğümde günümü güzelleştiren ay parçam! Sana da günaydın. Günaydın yatağımda rüyalarım isimde hülyalarım soğuk kış günlerinde sımsıcak saran ılık, ılık damarlarımda akan can suyum günaydın.


 • flört edilen kişiden günaydın mesajı almak - uludağ sözlük!
 • Dün tanışılan bir kıza nasıl bir günaydın mesajı atılır?.
 • En İyi Erkek Görüşleri.
 • facebook arkadaşlık uygulamaları;
 • en etkili arkadaşlık siteleri;
 • en iyi 5 arkadaşlık uygulaması;

Günler aydınlık zamanın huzurlu olsun günün aydın olsun günaydın olsun sana bir tanem. Bir ömrü beraber geçirmek istediğim kadın, günaydın. Sen canımın en büyük parçası, ruhumun kraliçesisin. Doğum günün kutlu olsun benim bir tanecik sevgilim. Günümün seninle yan yan aydınlanacağı günü iple çekiyorum. Günaydın sevgimin öbür adı. Günaydın yüreğimin mutlu yanı. Günaydın özlediğim zamanlardaki sıcak soluk varlığım. Yokluğum umudum uykusuzluğuma eş soluk. Şimdi günün aydın olsun.

Kısa Özür Mesajları

Ve her yeni günün yanında seni benim kadar çok sevecek koca bir yüreğin olsun.! Yayında ve yapımda emeği geçen yatak, yorgan, yastık üçlüsüne teşekkür ederiz. Gecelerimin yıldızı, sabahlarımın güneşi, günlerimin aydınlığı, günaydın bebeğim. Günaydın gönlümün prensesi günaydın varlığıma sebep olan aşk böceğim günaydın içime huzur veren nurdan yaratılmış dünyadaki hurim. Günaydın, günaydın, günaydın.

Aman Allah'ım güzelliğin büyüleyici bir rüya gibi. Gözlerin bu rüyanın en muhteşem eseri. Dün gece sen rüyalarımı süsledin, sonra uyandım ve rüyalarımın gerçek olduğunu gördüm. Güne seninle merhaba demek en büyük keyif benim için. Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım birde duvardaki bana gülen fotoğrafına, benim için en güzel gün, seninle uyanacağım günlerdir sevgilim.

Günaydın SANA. Şöyle bir bak güneş ne güzel ışıldıyor. Masmavi gökyüzü, kuşlar heyecanla dört bir yana uçuşuyor.


 • Anlamlı Sözler.
 • kelebek arkadaslik sitesi;
 • 222 park tanışma partisi;
 • korelilerle tanışma programı;
 • erkek arayan zengin bayanlar bursa;
 • türkiye tanışma uygulamaları;

Umutların yüreğinde hep taze kalsın, kuşların heyecanı gibi kalbin kıpır kıpır etsin ve bir bebeğin gülümsemesi kadar günün şirin geçsin. Günaydın benim bir tanem, aşkım, bal böceğim. Günaydın benim prensesim, aşk böceğim. Sana karşı hissettiğim duyguları dünya üzerinde başka hiçbir kimseye hissedemem.

https://mistnelmerup.tk

Güzel Günaydın Resimleri | Güzel söz, Akrostiş şiirler, Ilham verici sözler

Sana duyduğum aşkı başka kimseye duyamam ve sende bulduğum huzuru başka kimsede bulamam. Güneşin karanlığa veda ettiği şu saatlerde beni düşünen biricik aşkıma günaydınlar. Prensesim, günaydın. Seninle uyanmak vardı şimdi güne ve seni kollarımın arasına alıp hayallere dalmak vardı. Seni öyle çok seviyorum ki, seni ruhumun en derin yerine sakladım.

Sen benim canım, her şeyimsin. Ruhunun ve bedeninin güzelliği gibi, günün de senin gibi aydın ve tatlı olsun sevgilim. Seninle hayat rüya gibi, seninle her şey güzel seninle siyahın anlamı var seninle beyazın saflığı var seninle bugünün güneşi var günaydın her şeyim. Sensiz açılan gözlerim bugün seninle buluşmanın hasreti içinde bakıyor güne bugünde senin adınla nefes alıyorum sevgilim günaydın. Kelimelerin anlamını çoktan yitirdiği bir zamandayım.

Hayatımda anlamını yitirmeyen tek şey sana duyduğum sevgidir.

En Güzel Günaydın Mesajları

Günaydın aşkım seni çok seviyorum günler bu kadar güzelse sebebi sensin günaydın aşkım. Sensiz günlerim karanlık, sensiz aldığım nefes yarım, sensiz güneşi görmeyen benim sevgilim, günaydın can özüm günün aydın olsun.

Günaydın mesajları

Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü en tatlı halisin sevgilim. İnsanın uyanıp ta ilk baktığı telefonsa ya saate bakmıştır ya da yüreğinde yer etmiş birinin ona günaydın demesini arzulamıştır. Bugün senin doğum günün, yani beni hayata bağlayan şeyin dünya ile tanıştığı gün. Sen benim değerlim, huzurum, mutluluğum, aşkım, huzurumsun.